Program enova365

Kostka brukowa Toruń
15 września, 2020
Dom od developera
15 września, 2020

Program enova365

System enova365 to nowoczesny system ERP, dzięki któremu zarządzanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą stale, integrujących i ułatwiających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do wielkości działalności, dzięki możliwości doboru modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie firmy, wspomaga sterowanie biznesem i przegląd danych. Zawiera wszelkie obszary działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do danych, a równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z literą prawa, dostosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy cieszy się mocną pozycję na rynku, enova365 oferuje wygodne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą działać indywidualnie, taka sama baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez producenta enovy365, pozwala na udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy jest to niezbędne. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie schematów systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypełnianie zestawień i raportów. Działa: składując, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić krążenie informacji i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest także dostępny w chmurze oraz online, dzięki czemu firma korzysta z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły oraz zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizowanie oprogramowania do kolejnych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność lub otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów łącznie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony dostęp do analiz biznesowych i wszelkich informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

partner enova

Komentarze są wyłączone.